Samsung telefony budou bezpečnější. A to opět díky BlackBerry

samsung knox telefony blackberry

Samsung telefony budou mít vylepšené zabezpečení. A to díky nové spolupráci, kterou korejská společnost uzavřela s BlackBerry. Do Samsung Knox se přidává SecuVOICE.

Samsung telefony dostanou vylepšení Samsung Knox

V Samunsg Knox je balíček bezpečnostních prvků s názvem SecuSUITE, najdeme jej třeba u posledních vlajkových modelů Samsungu. SecuSUITE má na starost kanadské BlackBerry a právě dnes se oznámilo, že se do balíčku přidává I SecuVOICE, tato služba má na starost to, aby byly zabezpečeny telefonní hovory.

samsung telefony knox blackberry

Zajímavé je to, že SecuVOICE je stejná služba, kterou využívá již několik let německá federální správa. Zdá se tedy, že Samsung zvolil správně, když vsadil na bezpečnostní prvky BlackBerry. Dále se to SecuSUITE přidává i BlackBerry UEM (Unified Endpoint Management), ten naopak vypomůže se správou zařízení i aplikací.

Samostatně se k těmto novinkám nedá dostat, jsou součástí Samsung Knox a balíčku SecuSUITE. Nicméně je možné, že SecuSUITE se může v budoucnosti objevit i na telefonech jiných značek. Výrobu telefonů už předalo BlackBerry společnosti TCL a právě na licencování SW produktů a patentů by se mohlo BlackBerry zaměřit.

Uvítali byste podobné bezpečnostní balíčky BlackBerry i na telefonech jiných značek?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)