Menu

Nová Samsung sluchátka mají i speciální Bixby tlačítko

Nová Samsung sluchátka mají oproti jiným jednu zajímavou vlastnost. A to podporu chytrého tlačítka pro Bixby asistenta, nebo případně S Voice.

Samsung sluchátka U Flex využijete s Bixbym

Slavné Bixby tlačítko si odbylo premiéru v Galaxy S8 a Galaxy S8+ telefonech, velmi pravděpodobně se objeví i v chystaném Galaxy Note 8. Ale ještě předtím se zjevil v nových sluchátkách U Flex. A pokud se ptáte, jestli půjde toto speciální tlačítko nakonfigurovat, tak bohužel ne.

Pokud nemáte Samsung telefon s podporou Bixby asistenta, tak tlačítko umí spouštět S Voice. Samotná sluchátka jsou vyrobena z 11 mm basových reproduktorů a 8 mm výškových reproduktorů. Jedná se o Bluetooth sluchátka, která jsou navržena pro sport, ale i každodenní nošení.

U sportu pomáhá speciální krk, který se dá ohnout až do úhlu 100 stupňů. Potěší také podpora škálovatelných kodeků, pokud máte telefon alespoň s Androidem 7.0, díky tomu sluchátka optimalizují zvuk i přes rádiové rušení, třeba při krátkodobém přerušení Wi-Fi. Co se týče výdrže baterie, tak na jedno nabití by sluchátka měla vydržet zhruba 10 hodin, nabíjí se přes microUSB konektor.

Nechybí ani zvýšená odolnost proti stříkající vodě pomocí nanotechnologie Pi2. K dispozici jsou sluchátka ve třech barvách a to za doporučenou maloochodní cenu 1 799 Kč. V několika obchodech jsou již skladem.

Používáte na svém Samsung telefonu Bixby asistenta?

Zdroj: TZ

 

Komentáře

Uni

uni -85

9.8.2017 11:25

Oni vydají sluchátka, která nenabiji nabíječkou od telefonu? Ach můj bože…

Ad otázka. Ono to není v ČR bloknuté?

LufyCZ

9.8.2017 11:49

Chybička: “nových sluchátka”

To microUSB je vážně výtvor… A Bixby stejně nikdo používat nebude

Martin Velký

9.8.2017 14:07

Nejlíp by dělali kdyby místo konektorů Micro usb a type C vytvořili podobný jako Jack s tím rozdílem že by měl více pinů. Takový konektor je otočný a nikdy jsem neviděl rozbitý Jack.

Libb

Libb 60

9.8.2017 17:31

Taky nechápu, že použijí jiný konektor, než v mobilech.

RSS (komentáře k článku)