Vlastnoruční opravy Samsung zařízení má usnadnit aplikace

Samsung Self Repair Assistant aplikace vlastnoruční opravy

Zdá se, že společnost Samsung hodlá zručným majitelům jeho Galaxy telefonů, tabletů, sluchátek a hodinek ještě více usnadnit vlastnoruční opravy těchto zařízení. Současný Self Repair program, který byl v létě spuštěn zatím na území USA, podle nového úniku informací obohatí aplikace Self Repair Assistant. Mělo by jít o rádce s návody a postupy, které nebudou muset domácí opraváři hledat na webu servisního partnera iFixit či na jiných místech, ale dostanou je přímo od výrobce.

Samsung Self Repair Assistant

V uniklém popisu aplikace se přímo píše, že půjde o “počítačový aplikační software pro mobilní telefony pro vlastní instalaci a údržbu chytrých hodinek, tabletů, mobilních telefonů a sluchátek.” Má poskytovat “poradenské a informační služby týkající se samoinstalace a samoopravy” různých typů mobilních zařízení. Známá už je také předpokládaná podoba ikony této aplikace. Jde o montážní klíč v ozubeném kole. Dá se předpokládat, že s novou aplikací se také rozšíří seznam opravitelných zařízení.

Kolikrát jste sami opravovali Galaxy zařízení??

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)