Ohebný Samsung Galaxy Z Fold4 dorazil do redakce. Ptejte se na cokoliv

samsung galaxy z flip4

Tuto středu představil Samsung na své akci Unpacked očekávané novinky, přičemž o hlavní slovo se přihlásil Samsung Galaxy Z Fold4, který nám právě dorazil na test do redakce. V tuto chvíli jej tedy začínáme používat jako naše primární zařízení, takže nyní dáváme prostor vám, abyste se mohli zeptat na cokoliv, co vás ohledně ohebné vlajky zajímá.

Samsung Galaxy Z Fold4 je nekompromisní vlajková loď, co se hardwarových specifikací týče. Chlubí se dvěma displeji, vnějším 6,7palcovým AMOLED 2X panelem s rozlišením 2176 x 1812 a 120Hz obnovovací frekvencí a vnitřním 7,6palcovým, AMOLED 2X panelem s rozlišením 2176 x 1812 a 120Hz obnovovací frekvencí. Vzhledem k tomu, že jsme dlouhou dobu používali Galaxy Z Fold2 je už na první pohled vidět rozdíl hlavně u vnějšího displeje, který je o něco širší a hlavně rychlejší.

Samotná konstrukce je pak špičková. Telefon na nás udělal velmi dobrý první dojem a v kombinaci s praktickým pouzdrem a perem S Pen je zatím radost jej používat. Samozřejmě je však potřeba počítat s tím, že jde o čtvrtkilový kus železa, takže jej v kapse pocítíte.

Samsung nevsadil na Exynos, nýbrž na Snapdragon 8+ Gen1, což je opravdu cítit. Oproti Galaxy S22 je telefon znatelně rychlejší a to i při běžném používání, což nás trochu překvapilo. Jednoznačně jej můžeme označit za nejplynulejší Samsung, který jsme kdy používali a to po přibližně pětihodinovém používání.

Samsung Galaxy Z Fold4 si vypůjčuje fotoaparáty z již zmíněné Galaxy S22, takže můžeme počítat s velice kvalitními snímky. V dohledné době se můžete těšit na plnohodnotnou recenzi, do té doby se můžete ptát v komentářích na cokoliv, co bychom podle vás měli otestovat.

Co vás zajímá ohledně Galaxy Z Fold4?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)