Samsung S8 dostane již brzy aktualizaci na Android 7.1

Galaxy S8 Android 7.1

Již od vydání Samsung S8, se hodně lidí ptalo na to, proč tato vlajková loď nepřichází s úplně poslední verzí Androidu 7.1, ale “pouze” se základním Nougatem 7.0. To už se asi nedozvíme, nicméně nová aktualizace, která postrčí verzi Androidu o trochu výše, je za rohem.

Galaxy S8 dostane brzy Android 7.1.0

Australské zastoupení společnosti Vodafone zveřejnilo aktualizační plán, na něm mimo jiné najdeme právě vlajkovou loď od společnosti Samsung. Aktualizace už měla být předložena ke schválení. Co se týče změn, tak jde hlavně o vylepšení stability a opravu chyb. S trochu podivem je, že Samsung aktualizuje na verzi 7.1.0 a ne 7.1.1, jak to má většina konkurence.

Nicméně i tak se jedná o pozitivní zprávu, aktualizace operačního systému je téměř vždy dobrá věc. Vzhledem k tomu, že jde o menší aktualizaci, dá se ale očekávat, že se ve zbytku světa začne objevovat poměrně rychle a nebude to něco podobného, jak když se přechází na úplně novou verzi Androidu. To nás čeká až ke konci roku, kdy začnou společnosti aktualizovat své vlajkové modely na Android O.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

0.2
  • Displej 5.8, 1440 x 2960 pixelů, Super AMOLED, 570 ppi
  • Procesor Samsung Exynos 8895
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3000 mAh
  • Cena od 7 699 Kč

Vyhlížíte tuhle menší aktualizace, nebo čekáte hlavně na Android O?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)