Nekupujte si furt stejný mobil! Samsung láká jablíčkáře na svůj Z Flip4

iPhone 14 reklama galaxy z flip4 samsung

Apple tento týden představil své nové produkty v čele s řadou iPhone 14, která vyjma Pro modelů nepřináší mnoho inovací. Na to se rozhodl zareagovat Samsung, který se v nové reklamě snaží získat majitele jablečných telefonů.

Samsung v nové reklamě láká jablíčkáře na svou stranu

V ní se díváme na Elenu, ženu která vlastní iPhone a hovoří se svou kamarádkou. Ta ji ukazuje svůj nový Samsung Galaxy Z Flip4 a odhaluje jeho možnosti, samozřejmě včetně ohebného displeje. Ohýbání následně vidí Elena doslova všude. Otevírá ledničku, zavírá knihu nebo vidí chlápka co skládá svou elektrickou koloběžku. Vše vyvrcholí tím, že se svěří svému terapeutovi, který ji řekne, že si stále dokola kupuje stejný telefon, tedy iPhone. Video končí tak, že si Elena ohebný Samsung nakonec koupí a následně ji ho závidí další jablíčkáři.

Samsung Galaxy: Join the flip side

Samsung Galaxy: Join the flip side

Reklama je dle našeho názoru poměrně povedená, ačkoliv i Samsung letos inovoval minimálně. Rozdíly mezi Z Flipem3 a Z Flipem4 jsou totiž minimální.

Co říkáte na novou reklamu Samsungu?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)