Samsung představí cestovní klávesnici pro mobily, tablety i PC

samsung klávesnice

Na akci Unpacked, která se bude konat již 28. dubna prý Samsung kromě jiného představí také cestovní klávesnici. Ta by měla být kompatibilní s telefony, tablety ale i PC. Půjde o kompaktní cestovní klávesnici, kterou snadno uložíte kamkoliv a v tom má být její hlavní síla. Nápad to určitě není úplně zlý, jelikož spousta z nás kolikrát na telefonu píše delší e-maily nebo jiné texty a tak hardwarová klávesnice občas prostě přijde vhod.

Samsung představí cestovní klávesnici

Klávesnice dostala název Samsung Smart Keyboard Trio 500 a dokonce už je k vidění na oficiálním Samsung webu. Bližší informace a promo by se však mělo konat právě na události Samsung Unpacked. Samozřejmě bude klávesnice nejlépe fungovat v rozhraní DeX a přepínání mezi jednotlivými zařízeními bude velmi prosté. Najednou totiž můžete připojit až tři zařízení a ve vteřině přepínat mezi tím, které zrovna ovládáte. To dává možnost používat ji při různých scénářích.

Samsung představí cestovní klávesnici

Samsung Smart Keyboard Trio 500 je vybavena Bluetooth 5.0 a k dispozici bude v černé a bílé barvě. Bohužel zatím nemáme k dispozici ani náznak ceny.

Jak byste tuto klávesnici používali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)