Samsung dnes odhalil datum představení Galaxy S10: Čekat už nebudeme dlouho

samsung galaxy s10 datum predstaveni

Samsung Galaxy S10 se nakonec světu představí o trochu dříve, než se čekalo. Nové vlajkové modely společnosti Samsung uvidíme ještě před veletrhem MWC. A to na samostatné akci v San Francisku.

Samsung Galaxy S10 se oficiálně představí již 20. února

Minulý rok jsme se představení Samsung Galaxy S9 dočkali v Barceloně před začátkem veletrhu MWC. Tento rok se uskuteční ještě dříve. A to 20. února v San Francisku. Jde tak o zajímavou změnu po několika letech představování telefonů v Barceloně.

Celou akci budete moct sledovat živě na internetu přímo ze stránek společnosti Samsung. Pokud jde o samotné telefony, tak již dnes víme, jak budou vypadat i poměrně dost dalších informací z různých úniků. A dost možná se dostane i na překvapení v podobě ohebného telefonu.

Deník Wall Street Journal tvrdí, že jejich zdroje naznačily to, že novináři uvidí plně funkční ohebný Samsung telefon přímo na akci. To by byla rozhodně zajímavá “trešnička na dortu” a možná je to i ten důvod, proč se telefony nepředstavuje v Barceloně. Ohebný telefon od Samsungu jsme mohli vidět zatím jednou. A to ještě byl telefon schovaný ve speciálním pouzdru, aby zakryl výsledný design.

Budete sledovat představení nových Samsung telefonů? Těšíte se?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)