Samsung potvrdil konec řady Galaxy J. Nahradí ji telefony série Galaxy A

samsung galaxy j konec

Samsung má hned několik různých řad telefonů od základních Galaxy S, Galaxy Note, ale dále také Galaxy J, Galaxy A, Galaxy M. Je jich tedy opravdu hodně. Nyní však korejská společnost oznámila, že řada Galaxy J končí a nahradí ji telefony z řady Galaxy A.

Telefony Samsung Galaxy J již neuvidíme

Minulý rok společnost skončila s Galaxy C a Galaxy On. Nyní se k ním přidává i řada J. Ve všech případech se v těchto sériích prodávaly hlavně levnější telefony. V minulých letech byly telefony Galaxy A řazeny hlavně do vyšší střední třídy. Od letošního roku se to ale změnilo.

Galaxy J is now Galaxy A

Galaxy J is now Galaxy A

Samsung představil velké množství levných telefonů a nyní víme proč. Telefony jako Galaxy A10, A20, A20e a A30 nahradí levnou řadu. Oznámení proběhlo přes video, které se objevilo na oficiálním YouTube kanálu společnosti. V něm se vysvětluje proč se tak stalo a také se představují novinky spojené s Galaxy A jako je vetší baterie, lepší displeje, více fotoaparátů anebo čtečky otisků prstů v displeji.

Je to podle vás od Samsungu správný krok?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)