HOAX: Samsung One UI 2.5 bude obsahovat reklamy. Jejich zhlédnutí bude nutné i pro odemknutí telefonu

samsung one ui reklamy

Aktualizováno:

Nakonec se ukázalo, že se jedná o pouhý vtip a reakci na reklamu v aplikaci Počasí. Jelikož původní zmínka o tom, že shlédnutí reklam bude nutné i pro odemknutí telefonu byla v korejštině se nám, ale i několika světovým médiím ztratila v překladu. Jeden z uživatelů si tak s trochou satiry udělal legraci z toho, kam až může taková situace dospět. Naštěstí se tedy nic takového s největší pravděpodobností nestane. Za publikování této zprávy se velice omlouváme a děkujeme za pochopení.

 

O Samsung One UI 2.5 toho zatím příliš nevíme, avšak dle prvních zvěstí se budou v této nadstavbě vyskytovat reklamy. Na internet se totiž dostávají první screenshoty, kde je můžeme spatřit nejen v aplikacích, ale dokonce i na domovské obrazovce.

Samsung One UI 2.5 bude obsahovat reklamy

Jihokorejský gigant se zřejmě rozhodl vydělat na čemkoliv. To, že bude pak systém vypadat přinejmenším nedůvěryhodně jej zřejmě příliš nezajímá. Proběhla zde snad inspirace u Xiaomi? Spekulace sice říkají, že se budou tyto reklamy vyskytovat pouze v řadách Galaxy A a Galaxy M, ale to společnost příliš neomlouvá. Pokud se podíváte na první screenshot, můžete dokonce spatřit 15 sekundovou reklamu na uzamknuté obrazovce, kterou musíte dokoukat, než budete moci telefon odemknout.

Na dalším screenshotu vidíme aplikací Počasí, ovšem z korejštiny toho příliš nezjistíme. Zatím nemáme žádné informace o tom, zda se tato “novinka” chystá i pro telefony, které budou určeny pro globální trh. Očekává se, že bude systém představen spolu s Galaxy Note 20. To, že se budou v systému reklamy vyskytovat naznačovalo zaregistrování značky “Samsung Mobile Ads” již v říjnu minulého roku.

Tolerovali byste reklamy v systému?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (36)