Samsung možná po vzoru Xiaomi nasadí reklamy do One UI

samsung one ui reklamy

Když Xiaomi nasadilo do své nadstavby MIUI reklamy, znamenalo to pro mnohé šok. Naštěstí existuje způsob, jak tyto reklamy vypnout. Přesto mít reklamy přímo v systému není úplně normální a Xiaomi za tento krok sklidilo obrovskou vlnu kritiky. A možná se k nim přidá další gigant. Není jím nikdo jiný, než samotný Samsung.

Nadstavba One UI od Samsungu se dost možná brzy dočká reklam přímo v systému, stejně jako je tomu u MIUI. Samsung si nechal totiž zaregistrovat obchodní značku Samsung Mobile Ads, což je vlastní systém reklam. Stejný název už nechal dokonce zaregistrovat u EUIPO (Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví). Dle popisu patentu, jenž říká, že patent používá vlastní data, která inzerentům nabídnou informace, které jim nikdo jiný neposkytne je zcela jasné, že jde o reklamu.

samsung one ui reklamy

Podle dalších spekulací se má Samsung Ads objevit také v chytrých televizích, které zase budou zobrazovat reklamy dle zájmů uživatele. Samsung se k této situaci zatím nijak nevyjádřil. Všechno ale nasvědčuje tomu, že se příchod Samsung Mobile Ads nezastavitelně blíží a jednou nám budou v Samsung telefonech reklamy vyskakovat.

Co říkáte na možné nasazení reklam do One UI?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)