Samsung citelně zlevnil své OLED televizory. Levnější nikdy nebyly

black friday akce samsung oled tv
  • Samsung výrazně zlevnil své letošní OLED televizory
  • Mají tenké tělo, parádní obraz a solidní zvuk 
  • Hráče potěší 144Hz obnovovací frekvence

Black Friday akce jsou v plném proudu, e-shopy citelně zlevňují (nejen) elektroniku, čehož může spotřebitel využít ve svůj prospěch. Černé pátky už dávno nejsou plné falešných slev, můžete skutečně ušetřit i několik tisíc korun. K orientaci pomáhají třeba doplňky jako Hlídač shopů, který si nainstalujete do Google Chrome a vidíte historický vývoj ceny daného produktu. Akce procházím takřka každý den a nyní mě zaujaly slevy na OLED televizory od Samsungu. Ty lze nyní pořídit za velmi zajímavé peníze, navíc jde o letošní modely.

Mám na mysli modely QE55S92CA (55″) a QE65S92CA (65″). Menší model startoval na ceně 49 990 korun, postupně spadl na 39 990 korun a nyní jej lze koupit za 29 990 korun. Větší pak začínal na 69 990 korunách, poté zlevnil na 49 990 korun a nyní ho má Datart za 37 990 korun. To jsou už velmi zajímavé (a mnohem přijatelnější) částky, dostanete přitom kvalitní OLED televizor s oblíbeným systémem Tizen a hromadou vychytávek.

Hráče potěší 144Hz obnovovací frekvence s podporou AMD FreeSync Premium, název LaserSlim pak skutečně odpovídá realitě, jelikož je televizor extrémně tenký. Špatné nejsou ani 40W reproduktory s podporou Dolby Atmos.

Zaujala vás nějaká další Black Friday akce?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)