Samsung má brzy odhalit revoluční zařízení. Ohebný tablet se má ukázat spolu s řadou Z Fold a Z Flip v srpnu

samsung tri-fold koncept
  • Samsung prý letos uvede nový typ skládacího zařízení
  • Půjde o tablet s možností ohybu dovnitř i ven
  • Vycházet má z konceptu Tri-Fold

V srpnu představí Samsung novou řadu tabletů Galaxy Tab S9 a mimo ni by se dle několika zdrojů měl na stejné konferenci objevit i vůbec první ohebný tablet. Podle Revegnuse by se měl tento nový druh zařízení označovat jako Galaxy Z Tab.

S ohebnými zařízeními má přitom jihokorejská společnost bohaté zkušenosti. Vždyť letos představí již pátou generaci Z Foldu, mimo to na CESu a MWC odhalila několik konceptů, přičemž jeden z nich se přibližuje ohebnému tabletu zdaleka nejvíce a to konkrétně Tri-Fold. Před nějakým časem si nechal Samsung patentovat zařízení s názvem Galaxy Z Fold Tab a dle všeho půjde o zařízení, které se budeme moci ohýbat dovnitř i ven. U tabletů přitom dává složení velký smysl.

Watch Samsung reveal Foldable Concepts!

Watch Samsung reveal Foldable Concepts!

Revegnus nakonec sdělil, že pokud Samsung neukáže novinku letos, uvidíme ji spolu s ohebnými telefony v srpnu 2024. Otázkou je pak cena, která by byla s největší pravděpodobností ještě vyšší, než u Galaxy Tab S9 Ultra a bude se blížit spíše Z Foldu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Uvítali byste skládací tablet?

Zdroj: AndroidAuthority, LetsGoDigital

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)