Zbavte se nechtěných Samsung aplikací (bez práv ROOT)

samsung galaxy náhled

Různé balíčky předinstalovaných aplikací jsou u výrobců telefonů čím dál oblíbenější – bohužel k nelibosti zákazníků. Mnohdy koupě nového smartphonu přináší i strasti nechtěných aplikací, se kterými toho bez práv ROOT nejde mnoho udělat. Špičkou v oboru je bezesporu Samsung – pokud je pro vás předinstalovaný software trnem v oku, díky aplikaci App Package Disabler se ho zbavíte i bez ROOTu.

Vyzrajte na nechtěné Samsung aplikace s App Package Disabler

Ačkoli se lze integrovaných aplikací zbavit díky právům ROOT, není to možnost stavěná na míru všem uživatelům. Mnohem jednodušší je nainstalovat nenápadnou aplikaci s velikostí pod 2 MB a nechat ji dělat svou práci. Aplikace App Package Disabler si vzala na paškál předinstalovaný software v Samsung zařízeních – bez práv ROOT můžete efektivně zneškodnit Samsung aplikaci (případně celý balíček) a nechat je zmizet.

Kdykoli obnovitelná záloha pro případ nouze

App Package Disabler zároveň vytvoří a uloží XML soubor na vaši SD kartu či paměť telefonu, díky které mohou být zneškodněné aplikace kdykoli uvedeny zpět do chodu – funkce se hodí zejména pro případnou deaktivaci jinak důležitého systémového souboru. Při mazání však buďte opatrní a dejte přednost ručnímu výběru.

dd69a7ec28c4f43d453367a86b16d00a?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek