Samsung chystá i odlišný ohebný telefon než Galaxy Fold. Ohýbat se bude z obou stran

ohebny telefon samsung galaxy fold 2

Z velkých společností představily ohebný telefon Samsung a Huawei. Xiaomi je v závěsu, i když prozatím jen ukázala prototyp na videu. Je ale dost možné, že v budoucnosti uvidíme více ohebných telefonů podobných tomu, co poodhalilo Xiaomi. Nové patenty odhalily, že Samsung chystá odlišný ohebný telefon, který se bude ohýbat z obou stran. K dispozici už jsou i první rendery.

Samsung chystá odlišný ohebný telefon. Připomíná Xiaomi Mi Fold

První generace Samsung Galaxy Fold se má již u prvních uživatelů objevit za měsíc. Druhá generace ohebného telefonu už může vypadat úplně jinak. Namísto dvou displejů, by mohl mít jeden velký panel, který by se ohýbal z obou stran. Nový patent ukazuje obdobný design, jako jsme mohli vidět u Xiaomi zařízení.

ohebny telefon samsung xiaomi

Server LetsGoDigital vytvořil podle patentů i rendery, takže se můžeme s předstihem podívat, jak může chystaný ohebný telefon vypadat. Ve složeném stavu vypadá jako klasický telefon se zaobleným displejem. Jediný rozdíl je to, že ve složeném stavu má tvar čtverce. Z obou stran se displej ohýbá a po otevřené se z telefonu stane tablet.

Líbí se vám tento design ohebného telefonu?

Zdroje: letsgodigital.org, pocketnow.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)