Samsung Note 10+ v testu odolnosti YouTubera z USA, jak dopadl?

samsung Note 10+ test odolnosti

Americký YouTuber Zack z kanálu JerryRigEverything  zveřejnil test odolnosti, jemuž podrobil nedávno představenou novinku z dílny společnosti Samsung, Galaxy Note 10. Konkrétně pak verzi Samsung Galaxy Note 10+ 5G. Jak si aktuální vlajková loď a současně největší model z portfolia korejského giganta vedl můžete zhlédnout na videu níže.

Test odolnosti pro Samsung Note 10+ a jeho S Pen

Jako první se test odolnosti zaměřil na S Pen, které je součástí Samsung Galaxy Note10+. Stejně jako u předchozího modelu je toto pero vyrobeno z plastu, není proto velkým překvapením, že se dá pod tlakem celkem snadno zlomit v půlce. Výrobce při představení nejnovější vlajkové lodi vyzdvihl také nové vlastnosti S Pen, mezi které patří podpora gest založená na gyroskopu. Ten pak, spolu s dalšími „vnitřnostmi“ lze díky nižší odolnosti ve videu spatřit. Samsung se dále ujistil, že pero nepůjde do těla zasadit obráceně.

Samsung Galaxy Note 10+ 5G Durability Test – is the S-Pen Worth it?

Samsung Galaxy Note 10+ 5G Durability Test – is the S-Pen Worth it?

Ačkoliv test odolnosti S Pen nepřináší žádné zářné výsledky, vše napravuje samotné tělo Samsung Galaxy Note10+. Výrobce pro konstrukci předního i zadního skla zvolil Gorilla Glass 6, přední sklo pak ještě obohatil o ochrannou fólii. Díky tomu můžeme očekávat skutečně dobrou odolnost displeje, svědčí o tom i výše uvedené video, které ukazuje, že ani silné škrábance neměly vliv na funkci snímače otisku prstu. Stejně dobrých výsledků pak dosahuje také ochrana u čoček fotoaparátu a to jak z přední, tak zadní strany. Zásadním může být pro uživatele test ohybu telefonu, i zde Samsung odvedl skvělou práci. Test ohybu neukázal u Samsung Galaxy Note 10+ žádné slabší stránky integrity celého zařízení, vypadá to tak, že si výrobce dal záležet nejen na vzhledu své vlajkové lodi, ale také odolnosti jejího těla. Na území ČR je u Note10+ aktuálně možná pouze předobjednávka s cenovkou kolem 30 000 Kč za 512 GB verzi.

Co si o výsledcích testu myslíte vy?

Zdroj: GSM arena, YouTube

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)