Samsung si v Evropě zaregistroval názvy Galaxy Z Roll a Z Slide

Samsung názvy Galaxy Z Slide Z Roll

Po vcelku úspěšném zavedení chytrých telefonů s flexibilními displeji čeká na svět mobilů bezpochyby několik dalších konstrukčních vylepšení a kroků. Řeč je například o vysouvání či rolování, což je také sen mnoha fanoušků nových technologií. U takového trendu samozřejmě nechce chybět ani nejvýznamnější výrobce mobilů na světě, korejský Samsung. Firma před několika dny ukázala koncepty nejrůznějších zařízení s revolučními typy displejů a v tomto ohledu spoustu lidí pěkně namlsala. Plány na dva zmíněné typy konstrukce mobilů teď Samsung stvrdil tím, že si zaregistroval názvy Galaxy Z Roll a Z Slide.

[SID 2021] Better life through Samsung OLED

[SID 2021] Better life through Samsung OLED

Jména těchto řad jsou v podstatě všeříkající. První by měla pojmout telefony, tablety a případně i další zařízení, která budou disponovat rolovacím displejem. V případě druhého označení bude hrát stejný princip flexibility také hlavní roli, tentokrát ale bude využitý na okrajích vysouvacích přístrojů. Oba nové názvy Galaxy Z Roll a Z Slide si Samsung v minulých dnech nechal zaspat u Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO). A my se moc těšíme, čeho se pod jejich křídly dočkáme.

Na kterou technologii se víc těšíte?

Zdroj: LGD, LGD

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek