Samsung nabízí zákazníkům bonusy do Android her v hodnotě 10 tisíc Kč

bonusy do android her galaxy apps samsung

Samsung chce do svého obchodu s aplikacemi Galaxy Apps dostat více lidí. Nyní je aktivní akce, kdy zákazníkům nabízí bonusy do Android her v celkové hodnotě 500 dolarů, což je v v přepočtu cca 10 600 Kč. Abyste se k těmto bonusům dostali, není potřeba dělat nic speciálního, stačí vlastnit Samsung Galaxy zařízení a mít obchod Galaxy Apps.

Bonusy do Android her v hodnotě 10 tisíc Kč

Celkem jde o bonusy do několika desítek Android her. Hodně z nich je poměrně neznámých, nicméně najdou se i známé hity jako třeba Cut The Rope 2, Hearthstone, Vainglory nebo World of Tanks Blitz.

bonusy do her samsung telefony

 

Přímo u každé hry máte napsané i přímo jaký bonus dostanete a jakou má hodnotu. Většinou jde o prémiovou měnu, nebo různé věci, za které byste normálně platili reálnými penězi. A jak se k nim dostat? Otevřete aplikaci Galaxy Apps, klikněte na záložku exkluzivní a zde pak najdete anglickým nápisem “Exclusive Games Offers“.

Akce trvá až do 16. května, takže ještě nějakou tu chvíli máte na to, abyste si některé, nebo třeba všechny bonusy aktivovali. Některé slevy jsou pak dostupné pouze na vybrané telefony, většinou je to ale přímo u akce napsané. Kompletní seznam her a bonusů můžete nalézt v našem velkém obrázku.

Aktivovali jste si nějaký bonus do některé z her?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)