TOPlist

Samsung chystá levný telefon s průstřelem. První informace o Galaxy M40

samsung galaxy m40 design

Za dva týdny bychom se měli dočkat oficiálního představení Galaxy M40, levného telefonu od Samsungu. Nicméně již nyní se můžeme podívat na samotný design telefonu. Hned na první pohled se dá všimnout průstřelu v displeji. Půjde o první levnější Samsung telefon s touto technologií.

Samsung Galaxy M40 bude představen 11. června

Předchozí modely řady Galaxy M mají klasický výřez, až Galaxy M40 dostane průstřel, který jsme doposud mohli vidět u prémiové řady Galaxy S10 a Galaxy A8s. S předstihem unikly na internet i samotné parametry. Z nich můžeme poznat, že se telefon zařadí do střední třídy.

Samsung-Galaxy-M40

Výkon bude mít na starost Snapdragon 675, který doplní 6GB RAM a 128GB paměť. Rovnou z krabice poběží na Androidu 9 Pie. Na zadní straně si můžete všimnou rovnou tří fotoaparátů a také čtečky otisků prstů. Hlavní fotoaparát má mít 32 MPx, selfie kamera pak 16 MPx. Cena telefonu se má pohybovat kolem částky 260 eur, v přepočtu tak zhruba 7 tisíc Kč. To není tak špatná cena vzhledem k tomu, že se jedná o Samsung telefon. V tuto chvíli nicméně není jasné, jestli se objeví i v Česku. Na našem trhu je z této řady dostupný jen model Galaxy M20, telefony M10 a M30 se k nám nedostaly.

Jak se vám líbí Galaxy M40?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)