Samsung Internet už testuje verzi 16 beta. Tady jsou novinky

Samsung Internet 16 beta novinky

Patříte mezi věrné uživatele prohlížeče Samsung Internet? Máme pro vás dobrou zprávu. Nedlouho poté, co vyšla ostrá patnáctá verze, se už testuje varianta 16 beta. A jak ukazují testované novinky, rozhodně půjde o významné vydání, jehož příchod uživatele nepochybně potěší. První změnou je vylepšené našeptávání při zadávání textu do adresního řádku. Prohlížeč nově zvládne lépe reagovat na psaní a zohlední také historii procházení nebo záložky. U některých pojmů (třeba “počasí”) umí také využívat malé widgety s okamžitým zobrazením informací.

Samsung Internet 16 beta

Nová verze také přivádí zoomování celých stránek. Doposud bylo možné posuvníkem měnit velikost písma, teď to půjde provést s celou plochou webu. Zatím bez možnosti uložení pro příští návštěvu. Vylepšení se dočkal i pozitivně vnímaný anti-tracking systém blokující pokusy o sledování. Nově si poradí i s praktikou stopování uživatelů prostřednictvím těžko viditelných obrázků. Základní Samsung prohlížeč s touto verzi současně přechází na jádro Chromium M92, které nabídne další budoucí možnosti vylepšení.

Samsung Internet Browser Beta
Samsung Internet Browser Beta

Jestli už chcete s těmito novinkami experimentovat, poslední beta verzi Samsung Internetu si můžete běžně stáhnout z Obchodu Play nebo Galaxy Store.

Která novinka vám přijde nejzajímavější?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)