Samsung Gear Fit i na jiných telefonech – víme, jak na to

Gear Fit

Chytrý náramek Samsung Gear Fit je oficiálně v prodeji již několik dnů. Bohužel opět nepotěšil majitele mobilních telefonů jiných značek než Samsung. Kompatibilita chytrého náramku Gear Fit byla, stejně jako minulý rok, opět omezena pouze na několik mobilních zařízení od společnosti Samsung. To je oficiální prohlášení, ve skutečnosti tomu je ale zcela jinak.

Gear Fit HTC

Pokud se vám náramek Gear Fit líbí a vlastníte mobilní telefon jiné značky, tak vás pravděpodobně velmi potěšíme. Redaktoři internetového serveru 9to5Google podrobili tento náramek testu kompatibility s jinými zařízeními a k jejich překvapení se nesetkali s mnoha problémy. V testu byly použity mobilní telefony HTC One a HTC One M8.

Háček spočívá ve stažení a manuálním nainstalování apk souborů Gear Fit Manager a Fitness with Gear. Po nainstalování se náramek nastaví se zvoleným telefonem a máte vyhráno. Jediný problém byl zaznamenán u rychlé odpovědi na příchozí zprávu a u budíku. Je velmi pravděpodobné, že tento náramek bude fungovat i s jinými telefony, podmínkou ale zůstává verze Android 4.3 Jelly Bean a vyšší.

Videonávod na zprovoznění (anglicky)

How To Use Samsung’s Gear Fit With Other Android Devices

How To Use Samsung's Gear Fit With Other Android Devices

 

Odkazy pro stažení apk souborů

Gear Fit Manager APK: http://mcmx.in/fitapk

Gear Fitness APK: http://mcmx.in/fitnessapk

Využili byste kompatibility Gear Fit s jinými telefony?

Zdroj: SamMobile

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)