Samsung Gear 360: První pohled na 360° akční kameru (video)

Samsung Gear 360

Do světa virtuální reality přispěl Samsung dalším želízkem v ohni – kamerou Samsung Gear 360, která si poradí s akčním záznamem prostorového videa. Pojďme se na ni podívat v našem prvním pohledu.

Samsung Gear 360: Akční kamerka a dvě oči

Samsung vsadil na osvědčený koncept dvou snímačů, které spojují obraz do jednoho 360° videa. To je rozdílná konstrukce od námi recenzované kamerky 360Fly, která měla jen jednu čočku. Samsung Gear 360 boduje hlavně svou nevšední konstrukcí a šikovným stojánkem v balení, který lze ale hravě nahradit klasickým stativem či jiným příslušenstvím. Disponuje totiž standardním stativovým závitem.

Používání kamerky je velmi jednoduché, na svém těle má také pouze 3 tlačítka. Displej sice prozradí nejdůležitější informace, pro detailní nastavení jsme ale používali mobilní telefon a speciální aplikaci. Nutno podotknout, že kompatibilita je omezena pouze na telefony Samsung a dokonce i náš model S6 Edge odmítal tuto aplikaci z Galaxy Apps stáhnout. Stačilo ovšem na internetu stáhnout APK soubor a nainstalovat.

Samsung Gear 360 – první pohled

Samsung Gear 360 - první pohled

Videa z kamery Samsung Galaxy Gear 360

Samsung Gear 360 – ukázkové video

Samsung Gear 360 - ukázkové video

Jak se vám líbí akční kamera Samsung Galaxy Gear 360?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)