Chystané ohebné telefony od Samsungu se objevily v benchmarku. Výsledky vypadají skvěle

z flip4 geekbench

Nadcházející modely skládacích telefonů od Samsungu, Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5 se konečně objevily v benchmarku Geekbench a díky němu máme potvrzeno, jaký čipset budou používat.

Půjde o Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 for Galaxy. Tento čipset nabízí oproti běžnému Snapdragonu 8 Gen2 vyšší takty jednotlivých jader a poprvé se objevil v řadě Galaxy S23. V testech se ukázalo, že Samsung Galaxy Z Fold5 dosahuje vynikajících výsledků. Na jedno jádro si vysloužil 2 014 bodů a multijádrovém testu pak 5 022 bodů. Výkon je tedy dokonce o něco vyšší, než u již zmíněné řady Galaxy S23 a to včetně Ultra verze. Galaxy Z Flip5 má pak dokonce ještě o něco lepší skóre. Konkrétně 2 030 bodů v testu na jedno jádro a ve vícejádrovém testu pak dosáhl na 5 213 bodů.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte nějakou zkušenost s ohebnými telefony?

Zdroj: news.samsung

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)