Mrkněte: Galaxy Z Fold4 detailně odhalen v dalších renderech

samsung galaxy z fold4

Samsung Galaxy Z Fold4 se nám odhalí již za pár dní spolu s ostatními produkty a nyní se nám mobil ukázal ze všech stran, takže si můžeme udělat detailní obrázek o tom, jak bude novinka vypadat. Kromě toho se Evan Blass podělil také o barevné varianty, které vypadají dle našeho názoru lépe než minulý rok.

Jako první odhalil novou béžovou verzi se zlatým pantem, která vypadá skvěle. Dále můžeme vidět klasickou černou verzi, která je oproti Phantom Black u Galaxy Z Fold3 ještě o něco tmavší. Zelená barevná varianta sice zůstane, ale bude mít jiný odstín, jak můžeme vidět na renderech.

Evan se zmínil také o červené variantě, která ale nebyla na renderech vyobrazena. Dost možná jde o speciální verzi pro nějakého operátora nebo pár vybraných regionů. Akce Galaxy Unpacked je naplánována na 10. srpna, takže rozhodně nezapomeňte sledovat náš web pro více informací.

Jak se na novinky od Samsungu těšíte?

Zdroj: 91mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)