TOPlist

Samsung Galaxy Z Fold 2 uvidíme již za měsíc. Co o něm víme?

samsung galaxy z fold 2 uvidíme již za měsíc

Nedávná informace od Maxe Weinbacha, jednoho z předních leakerů říkala, že druhá generace ohebného telefonu od jihokorejského giganta se neukáže na Samsung Unpacked 2020 5. srpna, ale až později. To se však nakonec nepotvrdilo. Naopak. Dle nejnovějších zpráv uvidíme Samsung Galaxy Z Fold 2 již za měsíc právě na této události.

Samsung Galaxy Z Fold 2 uvidíme již za měsíc

Ross Young, zakladatel a CEO společnosti Display Supply Chain Consultants potvrdil, že Galaxy Z Fold 2 se odhalí 5. srpna. Rovněž odhalil několik klíčových specifikací. K tomuto vyjádření se nakonec přiklonil i Max Weinbach. Očekává se, že Samsung Unpacked bude velmi nabitá novými produkty. Můžeme se těšit na odhalení Galaxy Note 20, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Buds Live, Galaxy Tab S7 a právě Galaxy Z Fold 2.

Ten přinese 7,59″ displej s rozlišením 2213 x 1689 pixelů, což nám dává jemnost 372 DPI. Obnovovací frekvence by pak měla být 120 Hz, stejně jako v případě ostatních telefonů, které Samsung představí. Tikat v něm bude pravděpodobně Snapdragon 865 či 865+, kterému bude sekundovat 8 GB operační paměti RAM.

Těšíte se na Galaxy Z Fold 2?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)