Video: Jakými testy si prošly poslední Samsung ohebňáky?

Samsung Galaxy Z Flip3 Z Fold3 testy odolnosti

Jak vlastně výrobce zjišťuje, že ohebný telefon zvládne určitý počet přeložení? Jak zjistit, co s nimi dělají teploty? A jak konkrétně Samsung ověřoval, že jsou jeho poslední flexibilní kousky Galaxy Z Flip3 a Z Fold3 skutečně vodotěsné? Dokud nám někdo nenaservíruje konkrétní ukázku z výroby a procesu výstupní kontroly, můžete si odpovědi na takové otázky jen domýšlet. Firmy se ale naštěstí samy starají o to, aby ty nejzajímavější testy zvědavci viděli. Což je příklad i posledního videa zmíněného korejského giganta.

Behind the Scenes of How Samsung Tests the Galaxy Z Fold3 | Flip3 5G

Behind the Scenes of How Samsung Tests the Galaxy Z Fold3 | Flip3 5G

Ve více než minutovém klipu jsou vidět čtyři různé odolnostní a kvalitativní testy. Nejprve máme možnost nahlédnout (a taky slyšet), jak poslední ohebné Galaxy mobily při běžných činnostech reagují na různé teplotní a vlhkostní výkyvy. Pak přichází na řadu zkouška vodotěsnosti, která se provádí obyčejným napuštěním kapaliny do nádoby s rozevřeným mobilem (o této vlastnosti nových flexibilních Samsung mobilů jsme už dříve podrobněji psali). Při třetím zachyceném testu se na tenkých linkách ověřuje přesnost kreslení perem S Pen a závěrečná část patří otevírání a zavírání celého mobilu.

Který ohebný Samsung mobil jste už měli v ruce?

Zdroj: YT

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)