Detailní rendery ukazují ohebné véčko Samsungu ze všech stran

samsung galaxy z flip

Rok 2020 bude hodně zajímavý z pohledu mobilních technologií. A to hlavně díky další generaci ohebných telefonů. Podle posledních měsíců to vypadá, že hodně oblíbené budou „ohebná véčka“. Po telefonu Motorola Razr bychom se již brzy měli dočkat odpovědi od Samsungu s názvem Galaxy Z Flip. Server LetsGoDigital vytvořil rendery tohoto chystaného telefonu.

Rendery chystaného ohebného véčka Samsung Galaxy Z Flip

Nové rendery jsou založené na uniklých informacích a fotografiích, které se před několika týdny dostaly na internet. Díky novým renderům si můžeme udělat velmi dobrou představu, jak bude ohebné véčko od Samsungu vypadat. Na snímcích nechybí ani malý sekundární displej vedle fotoaparátu, o kterém se často mluví.

Samsung Galaxy Z Flip Preview

Samsung Galaxy Z Flip Preview

Selfie kamera by měla mít 10 MPx a objevit se v průstřelu podobně jako u jiných Samsung Galaxy telefonů. Výkon by měl obstarat čipset Snapdragon 855, očekává se také super rychlé nabíjení díky využití dvou baterií. Jedna z dalších novinek má být ochranné sklo na displeji. Ostatní ohebné telefony používají plastové materiály. Samotný ohebný displej má mít velikost 6,7 palců. Představení telefonu se očekává za měsíc při představení řady Galaxy S20.

Líbil by se vám tento design Galaxy  Z Flip?

Zdroje: nl.letsgodigital.org, gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)