TOPlist

Hromada novinek a jedno překvapení! Víme, které produkty Samsung v létě představí

samsung galaxy watch7 classic
  • V červenci nás čeká gigantická akce Samsungu, kde se představí hromada novinek
  • Kromě nových ohebných telefonů lze počítat s chytrým prstenem, sluchátky a hodinkami
  • Dočkáme se i nové řady hodinek s přídomkem Ultra

V současnosti se Samsung soustředí na launch nových Galaxy Booků 4 Edge s čipy Snapdragon X, ale už zanedlouho odhalí další novinky ze svého dnes již velmi rozměrného portfolia. Za necelé dva měsíce, okolo 10. července 2024, se v Paříži uskuteční akce Galaxy Unpacked, která slibuje nové ohebné telefony Galaxy Z Fold6 a Galaxy Z Flip6, dočkáme se však také prstenu Galaxy Ring a chytrých hodinek Galaxy Watch7. Na pomyslný vrchol se postaví Galaxy Watch7 Ultra, které mají konkurovat Apple Watch Ultra či Huawei Watch Ultimate, zkrátka té nejlepší nositelné elektronice na trhu.

O nástupcích modelů Z Fold a Z Flip se spekuluje již delší dobu. Očekává se, že nabídnu vylepšené procesory, fotoaparáty a displeje. Na větší inovace se podle dostupných informací nedostane, ty se mají objevit až příští rok. Zda se skutečně dočkáme i verze Z Fold6 Ultra, jak naznačují někteří leakeři, se teprve uvidí. Levnější Fold FE byl s největší pravděpodobností odsunut nebo zcela zrušen.

Kromě skládacích telefonů Samsung představí i nové chytré hodinky. Samozřejmě nebude chybět základní model Galaxy Watch7, ale dostane se i na verzi Watch7 Ultra, která nabídne robustnější a prémiovější konstrukci a také některé exkluzivní vychytávky, o nichž se ale zatím nemluví. Na stejné akci by se mohl ukázat také levnější model hodinek s názvem Galaxy Watch FE.

Galaxy Watch5 Pro nabízely titanové tělo:

Na závěr se ukáže konečně také další generace sluchátek, ta současná oslaví totiž za 3 měsíce dvouleté působení na trhu. Konkrétně půjde o Galaxy Buds3 a Buds3 Pro. Jihokorejské firmě se tedy opět nepovedlo příliš informací utajit, ale třeba nás ještě něčím překvapí.

Jak se těšíte na nové produkty od Samsungu?

Zdroj: Evan Blass, Notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)