Super! Do hodinek Galaxy Watch6 se vrátí populární prvek

galaxy watch otočná luneta
  • Samsung chystá velký návrat otočné lunety
  • Ta má být součástí Pro verze hodinek Galaxy Watch6
  • Kromě ní dostaneme i o něco větší displej

Společnost Samsung se loni odchýlila od klasické otočné lunety k té digitální, ale vypadá to, že si svůj krok rozmyslela a u modelu Galaxy Watch6 Pro má být opět fyzická.

S touto informací přišel leaker Ice Universe. Samsung prý přehodnotil své plány a opět vrátí oblíbenou otočnou lunetu, kterou dodnes lidé milují u Galaxy Watch4 Classic. Hromada recenzí novější Galaxy Watch5 Pro kritizovala právě kvůli absenci tohoto populárního prvku. Mimochodem kromě Ice Universe s touto zprávou přišlo dalších několik na sobě nezávislých leakerů.

Samsung Galaxy Watch4 Classic recenze

Kromě otočné lunety by měly mít hodinky o něco tenčí rámečky, takže se do těla vejde zase větší displej, hovoří se také o větší baterii, která by mohla společně s novou verzí Wear OS vytvořit opět o něco lepší výdrž, která není ani u Galaxy Watch5 Pro špatná. V naší recenzi zmiňujeme, že jsme se pravidelně dostávali na téměř tři dny, což je na hodinky s operačním systémem od Googlu velice solidní hodnota.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na fyzickou lunetu u Galaxy Watch6 Pro?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)