Potvrzeno: Samsung Galaxy Watch5 dostanou rychlejší nabíjení

galaxy watch5

Už za pár dní odhalí Samsung na své tiskové konferenci hned několik novinek v čele s ohebnými mobily Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4. Dojde ovšem také na představení nové generace hodinek, Galaxy Watch5. O nich jsme vás v minulosti informovali hned několikrát. Ještě před oficiálním uvedením unikly barevné varianty, ale také kompletní design. Nyní se na zoubek podíváme nabíjení.

Samsung Galaxy Watch5 dostanou 10W nabíjení

Leaker SnoopyTech tvrdí, že se jihokorejský gigant rozhodl dodávat v balení nabíječku o výkonu 10 W, což je dvojnásobná hodnota oproti předchůdci. V podstatě to tedy jen potvrzuje více než měsíc starou informaci. Hodinky mají dostat také přibližně o 10 % větší baterii, i přesto se budou nabíjet o něco rychleji, což je vítaný krok. Právě pomalé nabíjení byla jedna z nejvíce vytýkaných funkcí aktuálních Galaxy Watch4.

Na fotografiích můžeme vidět USB-C kabel a s největší pravděpodobností v balení nedostaneme nabíjecí adaptér, což však na poli chytrých hodinek není nic neobvyklého.

Koupíte si nové hodinky od Samsungu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)