Samsung u Galaxy Watch5 zrychlí nabíjení. Jaký bude mít výkon?

galaxy watch4

Samsung Galaxy Watch5 patří mezi ty vůbec nejočekávanější hodinky letošního roku. Už jsme se o nich dozvěděli poměrně hodně informací a minulý týden byly certifikovány na úřadě FCC. Tím nejzajímavějším údajem, který se zde objevil je bez pochyby rychlost nabíjení.

Galaxy Watch5 dostanou 10W nabíjení

Zatímco aktuální generace podporuje 5W nabíjení, ta další dostane hned dvojnásobné 10W nabíjení. Tento údaj asi není na první pohled nijak zajímavý. Je sice pravda, že dnešní mobily umí nabíjet klidně výkonem 150 W, ale je potřeba si také uvědomit, že mají klidně 10krát větší kapacitu baterie. Galaxy Watch4 se z 0 na 100 % dobijí za necelé dvě hodiny. Kdyby se podařilo jihokorejskému gigantovi snížit tuto dobu na hodinu, šlo by jistě o vítaný krok.

galaxy watch5

Podle dostupných informací dostane ale nová generace asi o 10 % větší baterii. Galaxy Watch5 Pro mají dostat dokonce něco kolo 600 mAh. Na reálné testy si budeme muset počkat do srpna, kdy mají být hodinky oficiálně odhaleny.

Jak často nabíjíte vaše hodinky?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)