Hodinky řady Samsung Galaxy Watch5 dostanou větší baterii. O kolik?

galaxy watch4

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch4 odstartovaly novou éru wearables od jihokorejské firmy, jelikož nabízí systém Wear OS 3 od Googlu. Všichni tedy netrpělivě vyčkávají, co nabídne pátá generace, tedy řada hodinek Galaxy Watch5. Nyní unikají další informace, které nám potvrzují kapacity baterií.

Kapacita baterie hodinek Galaxy Watch5 odhalena

Dvojice hodinek byla certifikována u společnosti Safety Korea a odhaluje, že 40mm verze Galaxy Watch5, která se označuje jako EB-BR900ABY dostane 276mAh baterii, což je nárůst o 29 mAh oproti Galaxy Watch4. Větší 44mm varianta Galaxy Watch5 označovaná pod číslem EB-BR910ABY disponuje 397mAh baterií, což je nárůst o 36 mAh. V praxi to tedy znamená, že dvojice chystaných hodinek dostane přibližně o 10 % větší baterii.

Výdrž samozřejmě není jen otázkou kapacity baterie, ale také dalších aspektů jako je vyladěnost operačního systému nebo použitý čipset. Jihokorejský gigant by měl hodinky představit tradičně v létě. Mimochodem jsme se před nějakým časem dozvěděli, že by hodinky měly disponovat vestavěným teploměrem.

Jak dlouho vydrží nabité vaše hodinky?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)