Hodinky Galaxy Watch5 se prý nedočkají verze Classic. Co přijde místo ní?

galaxy watch4

Oficiální představení hodinek Galaxy Watch5 od Samsungu je ještě poměrně daleko. Pokud se nestane nic neobvyklého, můžeme je na pódiu očekávat v srpnu, stejně jako každý rok. Nyní však web SamMobile přichází s poměrně zajímavou informací, která tvrdí, že verze Classic se letos nedočkáme.

Galaxy Watch5 přijdou ve dvou verzích

To ale naštěstí neznamená, že letos neuvidíme dvě různé varianty. Jihokorejská firma se ale rozhodla nahradit název Classic tradičnějším Pro, takže prý dojde na představení verzí Samsung Galaxy Watch5 a Samsung Galaxy Watch5 Pro. V tuto chvíli ale není jasné, zda bude nová verze o něco horší. Někteří se dokonce obávají toho, že dá firma sbohem otočné lunetě, což by byla podle našeho názoru velká škoda.

Zároveň ale nemusí jít o nic dramatického a Samsung prostě přejmenuje hodinky pouze z marketingových důvodů. Klasické Galaxy Watch5 mají být k dostání ve dvou velikostech, zatímco verze Pro pouze v jedné.

Jak se vám pozdává tento krok?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)