TOPlist

Samsung uvedl odolné řemínky pro Galaxy Watch. Budou v ČR?

Samsung Galaxy Watch odolné řemínky sportovní

Společnost Samsung oficiálně uvedla na některé trhy nové řemínky k hodinkám Galaxy Watch4 a Galaxy Watch5, které nesou označení „Rugged Sport“. Tyto sportovní a současně odolné řemínky mohou potěšit fanoušky originálního příslušenství, kteří chtějí svým hodinkám dopřát trochu drsnější vzhled. Mírně zesílené fluoroelastomerové pásky s příčnými vroubky mají vydržet ještě větší zátěž než současné sportovní varianty. Spona je však stejná, dvojitá.

„Přidaná tloušťka a textura pomáhají zpevnit pásek pro dlouhotrvající výdrž, která odpovídá vašemu dynamickému životnímu stylu,“ píše Samsung na americké verzi webu, kde novinka vyjde na 50 dolarů (v běžném přepočtu cca 1 120 Kč). V českém e-shopu, kde se zatím nové odolné řemínky k posledním dvěma generacím Galaxy Watch neobjevily, by v případě tuzemského prodeje mohly stát asi o stovku více. Z hlediska barevnosti je na výběr ze čtyř variant a k dispozici jsou velikosti S/M i M/L.

Samsung Galaxy Watch odolné řemínky sportovní barvy

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Používáte originální, nebo neoriginální řemínky?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)