Samsung Galaxy Watch Active 2 dostávají zásadní aktualizaci. O co jde?

 Samsung Galaxy Watch Active 2 dostávají aktualizaci

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 dostávají zásadní aktualizaci a také novou barevnou variantu. Původně bylo ve hře, že Samsung představí kromě telefonů Galaxy S21 také nové chytré hodinky, namísto toho jsme se dočkali pouze Rose Gold verze již stávajících hodinek s fialovým náramkem.

Samsung Galaxy Watch Active 2 dostávají aktualizaci

Fialový náramek je totožný s barevnou verzí Phantom Violet řady Galaxy S21. To nám tedy musí stačit. Potěší však, že hodinky dostávají poměrně zásadní aktualizaci softwaru. Ten přináší aplikaci Samsung Health, rychlejší automatickou detekci cvičení a také domácí tréninkové fitness programy, které se mohou v této době obzvláště hodit. Další novou funkcí je pak SmartThings Find, což je služba, která vám umožní hodinky najít.

Samsung Galaxy Watch Active 2 dostávají aktualizaci

Aktualizace se označují jako R820XXU1DUA3 a R820GFC1DUA3 a mají velikost přibližně 85 MB. Prozatím aktualizace probíhá v Kanadě a Jižní Koreji, ovšem brzy se dostane i k nám do Evropy.

Co na aktualizaci říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)