TOPlist

Samsung se nebojí experimentovat! Podívejte se na odvážný design Galaxy Watch 7 Ultra

Samsung Galaxy Watch 7 Ultra render
  • Samsung letos vydá hodinky pro nejnáročnější uživatele
  • Galaxy Watch 7 Ultra budou konkurovat vrcholnému modelu Applu
  • Známý leaker zveřejnil jejich rendery, odhalují odvážný design

Už delší dobu se spekuluje, že Samsung letos v létě vydá nadupanou verzi chytrých hodinek Galaxy Watch, která se postaví vrcholnému modelu od konkurenčního Applu. Údajné Galaxy Watch 7 Ultra potvrdil pár dní nazpět uznávaný insider Evan Blass a teď se díky populárnímu leakerovi a 3D designérovi Stevu Hemmerstofferovi (@OnLeaks) a serveru Smartprix můžeme podívat, jak budou hodinky vypadat.

Zaslechli jsme spekulace, že Samsung Galaxy Watch 7 Ultra budou hranaté. Nové rendery dávají jasně najevo, že je to pravda jen napůl. Špičkové Wear OS hodinky totiž dostanou kulatý 1,5″ displej obklopený hranatě působícím tělem s matným povrchem. Lesknoucí se luneta je podle všeho otočná, což fanoušci Samsungu zbožňují.

Samsung Galaxy Watch 7 Ultra render

Proč není hranatá i samotná obrazovka, s jistotou říct nedokážeme. Samsung se zcela evidentně nebojí s designem experimentovat, ale současně je dost možné, že se mu prostě jenom nechtělo přizpůsobovat uživatelské rozhraní displeji ve tvaru čtverce.

Z těla hodinek budou po pravé straně vystupovat tři tlačítka – dvě hranatá a jedno kulaté, nacházející se přesně mezi nimi – a vlevo si pak nelze nevšimnout o poznání větších mřížek reproduktorů. Několik menších otvorů rozmístěných po konstrukci pravděpodobně schovává mikrofony. Rozměry hodinek činí 47 x 47,4 x 16,4 mm.

Samsung Galaxy Watch 7 Ultra render

Z dřívějších spekulací vyplývá, že řada Galaxy Watch 7 bude excelovat v oblasti výkonu a přesnosti měření životních funkcí. Těšit se také můžeme na lepší výdrž baterie.

Jak se Samsung Galaxy Watch 7 Ultra líbí vám?

Zdroj: Smartprix

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)