TOPlist

Konečně skvělá výdrž! Hodinky Galaxy Watch 7 Pro se pochlubí velkou baterií

hodinky galaxy watch6 classic
  • Hodinky Galaxy Watch7 Pro dostanou velkou baterii
  • Půjde tak o plnotučnou náhradu současných Galaxy Watch5 Pro
  • Kombinace moderního čipu a většího akumulátoru slibuje skvělou výdrž

Na trhu chytrých hodinek se plánuje velká událost. Podle informací z jihokorejského regulačního úřadu se chystají chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 7 Pro (k dispozici bude i základní model a možná se chystá i hranatý), které by mohly zamíchat kartami v oblasti výdrže baterie. Minimálně na poli Wear OS.

Únik odhaluje baterii s označením EB-BL705ABY a kapacitou 578 mAh, což by byla jedna z vůbec nejvyšších hodnot v chytrých hodinkách s Wear OS. Pro srovnání, předloňský model Galaxy Watch5 Pro disponoval baterií o kapacitě 573 mAh, která byla později aktualizována na 590 mAh. Čistě teoreticky bychom se mohli tedy dočkat Galaxy Watch7 Pro s kapacitou přesahující 600 mAh, což by byla jedna z nejvyšších hodnot na trhu, z konkurentů stojí za zmínku snad jen TicWatch Pro 5 s 628 mAh.

Samsung navíc umí své hodinky skvěle optimalizovat. Už Galaxy Watch5 Pro mají výdrž velmi dobrou, při běžném užívání vydrží klidně 3 dny na jedno nabití. Kombinace ještě vyšší kapacity baterie a novějšího čipsetu postaveného okolo modernější architektury, tedy pravděpodobně přinese vůbec nejlepší výdrž na poli Wear OS. Možná byste si řekli, že je to logické, avšak loni Samsung uvedl pouze Galaxy Watch6 a Galaxy Watch6 Classic s menšími akumulátory. Oba modely mají tak horší výdrž než právě Watch5 Pro, ty zároveň Samsung ponechal v nabídce právě pro ty zákazníky, kterým na výdrži záleží nejvíce.

Oceníte lepší výdrž u nadcházejících hodinek Samsung?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)