Chystané Galaxy Watch 5 se dočkají varianty Pro. Co dalšího víme?

samsung galaxy watch4

Galaxy Watch od Samsungu patří jistě k těm nejoblíbenějším hodinkám vůbec. Minulý rok jihokorejská firma odstartovala novou generaci se systémem Wear OS a přibližně za tři měsíce bychom se měli dočkat nástupce v podobě Galaxy Watch 5. Nyní unikají další poměrně zajímavé informace.

Galaxy Watch 5 dostanou verzi Pro

Web Galaxy Club přišel s informací, která potvrzuje, že se hodinky interně označují jako Heart, přičemž momentálně se testují jako Heart-S, Heart-L a Heart-Pro, což se shoduje s předchozími spekulacemi o tom, že letos namísto verze Classic přijde varianta Pro. Verze Heart-S bude nejmenší, pravděpodobně bude mít velikost 40 či 42 mm a má modelové číslo SM-R90X. Model Heart-L bude mít velikost buď 44 či 46 mm a budeme jej znát rovněž jako SM-R19X.

galaxy watch5 baterie

Verze Pro pak bude k dostání pouze v jedné velikosti. Už nějakou dobu víme, že by měla řada dostat přibližně o 10 % větší kapacitu baterie, což může v kombinaci s novějším čipsetem znamenat celkově o něco lepší výdrž.

Jaké chytré hodinky používáte?

Zdroj: Galaxy Club

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)