Hodinky Galaxy Watch 5 se dočkaly kýžené aktualizace. Je k dostání i v ČR a potěší hlavně ženy

galaxy watch5 menstrauční cykly
  • Na hodinkách Galaxy Watch5 si nyní změříte menstruační cyklus
  • K dispozici bude i v České republice a na Slovensku

Společnost Samsung poměrně často přidává do svých zařízení nové funkce skrz softwarové aktualizace a nyní se kýžené novinky dočkávají ženy. Na hodinkách Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro lze totiž konečně po téměř 8 měsících od představení sledovat menstruační cyklus.

Menstruační cykly hodinky měří na základě teploty pokožky. Senzory změří teplotu během spánku a informace následně propíše do aplikace, kde budou zpracovány. Funkce Cycle Tracking pomáhá uživatelkám odhadnout jak ovulaci, tak přesnější datum příští menstruace. Nová funkce přináší mnoho výhod, včetně automatického a pohodlného měření teploty kůže, které není ovlivněno fyzickou aktivitou nebo vnějšími vlivy.

“Holistický přístup Samsungu ke zdraví a tělesné i duševní pohodě se odráží i v inovacích našich senzorů, což má za následek lepší a podrobnější informace o zdraví uživatelek,” prohlásil Hon Pak, viceprezident a ředitel oddělení pro digitální zdravotnická řešení v mobilní divizi Samsung Electronics. Nový už je k dispozici v aplikaci Samsung Zdraví a to i v České republice a na Slovensku, takže pokud hodinky máte a tuto funkci čekáte jako na smilování, můžete ji nyní konečně používat.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak jste zatím spokojení s hodinkami Galaxy Watch5?

Zdroj: Samsung

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)