S novými hodinkami Galaxy Watch by se měla vrátit jedna oblíbená funkce

samsung-galaxy-watch-2-fyzicka-luneta

Nejsou to ani tři dny, co jsme vás informovali o pár novinkách k chystaným hodinkám Samsung. Díky dokumentům z FCC certifikace víme, že budou mít například několik druhů konektivity včetně LTE. Poslední zprávy pak hovoří o návratu jedné funkce, která byla naposledy přítomna v původních Galaxy Watch. I díky tomu lze téměř s jistotou říci, že letošní model ponese stejné jméno, pouze s dvojkou na konci. A o jakou funkci že to jde? Na hodinkách Samsung Galaxy Watch 2 by se měla objevit fyzická otočná luneta. Tedy tenký rámeček kolem displeje, kterým jdou ovládat některé funkce přístroje.

samsung galaxy watch recenze

Jihokorejský Samsung doposud uvedl troje chytré hodinky. Fyzická luneta byla pouze u prvních Galaxy Watch, loňské modely Watch Active a Watch Active 2 pak měly jen digitální. Z toho důvodu je logické předpokládat, že další varianta s tímto pohyblivým rámečkem ponese jméno původních hodinek, tedy to bez přídomku Active. Informace o fyzické lunetě údajně pochází z prostředí uvnitř firmy. Vzhledem ke zmíněné FCC certifikaci a celkem intenzivnímu výskytu spekulací předpokládáme, že představení hodinek je velmi blízko.

Je pro vás otočná luneta na hodinkách důležitá?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)