Čerstvá FCC certifikace poodhaluje první parametry nových Galaxy Watch

nové Samsung Galaxy Watch 2020 FCC certifikace

V databázi mezinárodní certifikace FCC pro zajištění bezpečnostních standardů se před několika hodinami objevily dva záznamy, které předvídají příchod nových hodinek od Samsungu. V dokumentech se objevily přístroje s označením SM-R845 a SM-R855, což budou dle dosavadních zvyklostí produktová jména dalších Galaxy Watch. Vše podtrhují také dostupné obrázky. Uvedené specifikace hovoří o tom, že zmíněné dva modely hodinek budou disponovat připojením přes Bluetooth, WiFi i LTE. Nové hodinky Samsung Galaxy Watch pro rok 2020 by mohly oficiálně spatřit světlo světa už velmi brzy. Poslední model Watch Active 2 se v FCC certifikaci objevil jen 4 dny před následným uvedením.

Co asi nabídnou nové Samsung Galaxy Watch pro rok 2020?

Model R845 má v certifikačních dokumentech schéma zadní stran a tím pádem i více parametrů k nahlédnutí než druhý zmíněný. Takže o něm zjistíme o něco více. Tato varianta bude mít průměr těla 45 milimetrů, ochranu Gorilla Glass DX, odolnost proti vodě v hodnotě 5ATM, vojenský standard odolnosti MIL-STD-810G nebo GPS. K tomu navíc tři výše vyjmenované technologie pro připojení. Následné odhady pak zní, že mezi nové hodinky Samsung Galaxy Watch budou patřit i zatím neevidované modelové varianty SM-R840 a SM-R850. Mělo by jí o něco levnější varianty hodinek bez připojení k mobilní síti LTE.

Kolik variant hodinek podle vás Samsung chystá?

Zdroj: droid-life

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)