TOPlist

Obrazem: Toto všechno Samsung za pár dní představí na Galaxy Unpacked

Samsung Galaxy Unpacked 2023 Flip5 Fold5 Watch6 Buds6 Tab S9 render únik

Jak jsme se dozvěděli před několika dny, další letní prezentace s názvem Galaxy Unpacked, v rámci které společnost Samsung představí několik svých nových produktů, se uskuteční netradičně již v červenci. Trochu dřívější datum ale nic nemění na tom, že se tradičně ve velkém objevují různé spekulace a úniky. K ohebným telefonům, hodinkám či tabletům toho bylo již prozrazeno tolik, že skoro není prostor pro další informace (snad vyjma cen). Nyní ale unikly nové propagační fotky, které očekávané produkty zachycují už i pohromadě. Je tak jisté, čeho se za pár týdnů dočkáme.

Marketingovému týmu Samsungu na internet prosákla celá série renderů. Většina z nich ukazuje produkty samostatně. Například hodinky Galaxy Watch6 nebo ohebné telefony Galaxy Z Flip5 a Z Fold5.

Samsung Galaxy Unpacked 2023 Flip5 Fold5 Watch6 Buds6 Tab S9 render únik komplet

V balíku je nicméně i obrázek, který obsahuje kompletní sestavu zařízení, které pod nadcházejícím Galaxy Unpacked vyrazí na trh. Kromě zmíněných to budou i tablet Galaxy Tab S9 a sluchátka Galaxy Buds3. Tak teď už asi jen ty ceny a bude to komplet…

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na vzhled Samsung novinek? Zaujalo vás něco?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)