Co Samsung ukáže na Galaxy Unpacked 2021? Masivní únik prozrazuje vše

samsung galaxy unpacked 2021 únik

Již 11. srpna se odehraje vůbec největší Samsung konference za poslední roky, Samsung Unpacked 2021. Jihokorejská firma představí hned šest nových produktů a právě ty nyní unikají v celé své kráse. Leaker Evan Blass na svém Twitteru sdílel hned několik GIFů, které zobrazují všechny Samsung produkty. Únik ukazuje také barevné varianty všech produktů. Na co se tedy můžeme těšit a co naopak firma zřejmě nepředstaví?

Samozřejmě se můžeme těšit na telefony Samsung Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3. Spolu s nimi by se mělo dostat také na Galaxy S21 FE 5G, který byl původně odložen a původně měl na trh přijít až někdy v září. Samozřejmostí jsou také hodinky Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic a jako poslední se dostane také na sluchátka Galaxy Buds 2.

  • Samsung Galaxy Z Flip 3 – černá, zlatá, zelená a fialová
  • Samsung Galaxy Z Fold 3 – černá, zelená a bílá
  • Samsung Galaxy S21 FE 5G – černá, zelená, fialová a bílá
  • Samsung Galaxy Watch 4 – černá, zelená, růžová, stříbrná a bílá
  • Samsung Galaxy Watch 4 Classic – černá, stříbrná a bílá
  • Samsung Galaxy Buds 2 – zelená, fialová a bílá

Pokud se chcete podívat na všechna videa, mrkněte k Evanovi na Twitter. Naopak se zřejmě nedostane na avizovaný Galaxy Z Flip Lite, což měla být levnější varianta ohebného telefonu.

Na který produkt se nejvíce těšíte?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)