TOPlist

Samsung chystá levný tablet Galaxy Tab A9. Bude mít lepší čip a podporu 5G

samsung galaxy tab a9

Společnost Samsung se chystá mimo Galaxy Tab S9 FE představit také levnější kousek, který bude označený jako Galaxy Tab A9. Tento tablet byl nedávno zaznamenán na certifikačních stránkách BIS, což znamená, že jeho uvedení na trh je jen otázkou času. Máme také některé specifikace, tak si je pojďme společně projít.

Galaxy Tab A9 dostane konečně modernější čip

Tablet Samsung Galaxy Tab A9 se označuje jako SM-X115. Pod kapotou prý můžeme očekávat čipset MediaTek Helio G99, což bude oproti čipu Unisoc Tiger T618 tikajícímu v Galaxy Tab A8, velmi výrazný upgrade. Nejen že je čip o více než 2 roky novější, ale také je vyráběn skrz modernější 6nm proces. Podle certifikace BIS budou uživatelé moci využívat 5G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádio. Pod kapotou bude dle všeho 5 100mAh baterie s podporou 15W nabíjení. 

Ačkoliv jihokorejská společnost zatím nevydala oficiální informace o datu uvedení tabletu na trh, díky záznamu na certifikačních stránkách BIS lze předpokládat, že to nebude trvat dlouho.

Stačil by vám tablet s podobnou výbavou?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)