TOPlist

Známe kompletní specifikace levného tabletu Samsung Galaxy Tab A 8

Samsung Galaxy Tab A 8

Samsung Galaxy Tab A 8 je nový tablet od korejské společnosti, který je zaměřený na nenáročné uživatele, kteří ocení nízkou cenu, dostatečné parametry a mezi tablety kompaktní rozměry. Nyní pro vás máme kompletní specifikace a fotky.

Základní výbava za nízkou cenu

Vzhledově tablet Galaxy Tab A 8 prakticky vzato vůbec nepřekvapí. Okolo displeje se nachází velké rámečky, které jsou ještě větší nahoře a dole (při otočení na výšku). Displej o velikosti 8″ je vyrobený technologií LCD, takže kvalita zobrazení bude pouze průměrná. Rozlišení ovšem není vůbec špatné a 1200 x 800 pixelů zaručí slušnou jemnost zobrazení. Pokud někdo rád fotí tabletem, čeká na něj na zádech 8Mpix fotoaparát a selfíčka snímá kamera s rozlišením pouhé 2Mpix. Baterie má kapacitu 5100mAh a tablet Galaxy Tab A 8 bude dostupný v bílé a černé barvě.

Výkonným srdcem tabletu Galaxy Tab A 8 je čtyřjádrový procesor Snapdragon 429, kterému bude pomáhat 2GB RAM. Pro vaše soubory bude připraveno 32GB paměti, že které si část ukousne systém Android 9.0 Pie. Samozřejmostí je podpora 3.5mm jacku a připojení pomocí LTE. Vzhledem k ceně většího modelu očekáváme cenovku Samsungu Galaxy Tab A 8 okolo 4 500kč.

Líbí se vám Samsung Galaxy Tab A 8?

Zdroj: winfuture.de

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)