Samsung představil nový tablet Galaxy Tab A 8.0 přímo se stylusem v těle

samsung galaxy tab 8 2019 predstaveni

Představování nových Samsung zařízení stále pokračuje. Za několik posledních týdnů už jsme mohli vidět obrovské množství nových zařízení. Nyní se k nim přidává tablet Galaxy Tab A 8.0 (2019). Potěší to, že má rovnou stylus v těle, podobně jako telefony Galaxy Note. Pojďme si novinku představit.

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) je tablet střední třídy, který zaujme stylusem

Před šesti týdny byl představení tabletů Samsung Galaxy Tab A 10.1 a Samsung Galaxy Tab S5e, dnes jsme se dočkali představení menšího modelu Galaxy Tab 8.0, který se kromě velikosti liší ještě jednou věcí. A to podporou stylusu S Pen, který je přímo v těle tabletu. Velikostně i designově stylus vypadá jako ten, který se používá u telefonu Galaxy Note 8.

samsung galaxy tab a 8.0

Displej tabletu má velikost 8 palců a FullHD rozlišení.  O výkon se stará Exynos 7904, který doplňuje 3GB RAM paměť a 32GB vnitřní úložiště. Rozšířit se dá pomocí microSD karet. Baterie má kapacitu 4 200 mAh. Existuje i LTE verze. Tablet váží 325 gramů, Na zadní straně si můžete všimnout 8 MPx fotoaparátu, selfie kamera má 5 MPx. Bohužel v tuto chvíli není známá dostupnost ani cena tohoto tabletu. Víme, že se prodává v asijských zemích, ale podívá se i do Evropy. V Británii ho už je v nabídce obchodů. Na nové informace tak snad nebudeme čekat dlouho.

Mělo by podle vás více výrobců tvořit tablety se stylusem?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)