Samsung Galaxy Tab A 10.1: Další nový tablet, tentokrát s ještě nižší cenou

samsung galaxy tab A 10.1 2019

Samsung v únoru chrlí nové produkty jak na běžícím páse. A to jsme se ještě nedočkali hlavní akce 20. února, kde se představí Samsung Galaxy S10 a další novinky. Před dvěma dny se představil nový tablet Galaxy Tab  S5e. Nebyl ale jedinou novinkou. U sousedů v Německu společnost potají představila i tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019).

Samsung Galaxy Tab A 10.1 je uzpůsoben pro nenáročné uživatele

Pokud hledáte nějaký levnější tablet, mohl by být Samsung Galaxy Tab A 10.1 ideální volbou. Samotná řada tabletů Samsung Galaxy Tab A není žádnou novinkou, prodává se v mnoha zemích a několika variantách včetně Česka.

Samsung Galaxy Tab S5e und Galaxy Tab A 10.1 2019 Hands-On deutsch

Samsung Galaxy Tab S5e und Galaxy Tab A 10.1 2019 Hands-On deutsch

Nyní se představila verze s 10.1 palcovým displejem určena pro rok 2019. Displej používá TFT panel s FullHD rozlišením (1920×1080 pixelů). O výkon se stará čipset Exynos 7904, který doplní 2GB RAM. Co potěší, je použití USB-C. U levnějších tabletů se častokrát setkáváme s microUSB.

Samotný tablet je vyroben z kovu, nechybí ani stereo reproduktory. Baterie má kapacitu 6 150 mAh. Prodej začíná v Německu 5. dubna za cenu 210 euro (5 400 Kč) za Wi-Fi verzi a 270 euro (6 900 Kč) za LTE verzi. K dispozici bude v černé,  zlaté a stříbrné barvě.

Sledujte s námi představení Samsung Galaxy novinek z USA

Na závěr máme několik informací k tomu, co můžete v následujících dnech čekat na webu Svět Androida. Přímo u představení Samsung Galaxy S10 a dalších novinek jako je ohebný telefon Samsung, chytrý náramek Galaxy Fit, hodinky Samsung Galaxy Watch Active anebo bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds, budeme také. Můžete se těšit na velké množství unikátního obsahu, které vám přímo z místa představení přineseme. Více informací můžete najít v našem článku “Sledujte s námi představení Samsung produktů“.

Samsung Galaxy S10 je za rohem – dostali jsme pozvánku

Samsung Galaxy S10 je za rohem - dostali jsme pozvánku

Co pro vás chystáme v USA?

  • První dojmy přímo z akce v San Francisku
  • Velké množství fotografií, a to včetně nahlédnutí do zákulisí
  • Videa se žhavými novinkami, i porovnáním s ostatními modely
  • První testy fotoaparátu a srovnání s konkurencí
  • Testy výkonu atd.
svet androida san francisco

Jak se vám líbí parametry levného tabletu od Samsungu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)