Chytrý přívěsek Galaxy SmartTag 2 je za rohem! Mrkněte na hromadu oficiálních fotek

galaxy smarttag 2
  • Samsung chystá další generaci lokalizačního přívěsku SmartTag
  • Podle více zdrojů bude představen v říjnu letošního roku
  • Máme oficiální rendery i promo obrázky

Samsung poslední generaci chytrých přívěsků SmartTag představil už před více jak dvěma lety. V dobové recenzi jsme chválili především velký dosah, povedenou aplikaci či možnost ovládání chytré domácnosti. Před několika týdny jsme viděli na certifikačních úřadech NBTC a FCC druhou generaci a nyní unikají dokonce oficiální snímky, takže je docela pravděpodobné, že brzy oficiálně vstoupí na trh.

Britský e-shop MobileFun tvrdí, že jihokorejská firma oznámí SmartTag 2 v říjnu letošního roku a přikládá také oficiální rendery. Oficiální snímky mezitím na X (Twitter) vypustil také Piyush Bhasarkar, takže si můžeme udělat docela jasný obrázek toho, jak bude zařízení vypadat.

Samsung ho dle všeho bude nabízet v černé a bílé variantě, přičemž k dostání bude pouze jediná verze s podporou technologie UWB. Tu umí v současnosti jen Plus varianta.

Od první generace se odliší hlavně vzhledem, který bude mnohem praktičtější a nabídne větší oko pro uchycení. Mimo to by měl SmartTag 2 nabídnout také podporu pro aplikaci  Najdi moje zařízení od Googlu.

Koupíte si druhou generaci náramku SmartTag?

Zdroj: GSMArena, Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)