Samsung Galaxy S4 dostane pořádnou porci příslušenství

92018aab-6bb3-4e9a-a223-e0bc271cc413

Uživatelé přístroje Galaxy S4, který nabídne to nejlepší na trhu a do prodeje teprve dorazí, dostanou možnost svůj stroj obohatit také pořádnou porcí příslušenství. Na své si přijdou ti, kdo chtějí opatřit přístroj ochranným pouzdrem, prodloužit výdrž zařízení, pohodlně zahrát nejnovější hry či chtějí pomocí “esčtyřky” monitorovat své tělo.

„Nový Samsung GALAXY S4 je vybaven nepřeberným množstvím nejrůznějších funkcí a aplikací, které z něj činí dokonalého společníka pro život. Stejně tak i příslušenství k tomuto smartphonu obohatí každý den o praktické i zábavní prvky“  řekl Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení a digitálních fotoaparátů společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Flipové pouzdro S-view

Chcete svého plastového miláčka ochránit před vnějšími vlivy, ale chcete mít zároveň stále po ruce informace z displeje přístroje? Řešením je poloprůhledné flipové pouzdro S-View, které díky svému tvaru stále zobrazí důležité informace z displeje telefonu. Díky funkci Auto Wake-up se přístroj sám odemkne a probudí po otevření flipu, což urychlí práci s přístrojem. To samé platí pro zavření flipu, kdy se přístroj automaticky zamkne.

01_EF-CI950B_Front open white_white_Standard_Online

39878_EF-CI950B_Dynamic_Large

K dispozici bude v provedení: černá a bílá; nabídka bude postupně rozšířena o další barevné kombinace

Doporučená maloobchodní cena: 899 Kč s DPH

Flipové pouzdro

K dostání bude také levnější varianta předešlého pouzdra, která neobsahuje výřez na displej, ale pouze na reproduktor, díky čemuž umožní uživateli volat i při zavřeném flipu.

39274_EF-FI950B_Dynamic_Large

K dispozici bude v provedení: bílá, černá, růžová, modrá, zelená, oranžová, žlutá

Doporučená maloobchodní cena: 599 Kč s DPH

Ochranný kryt plus

Uživatelé, kteří chtějí trvalou ochranu svého přístroje, ocení nový ochranný kryt. Ten se na přístroj velmi snadno nasadí a ochrání přístroj před pády a dalšími poškozeními. Vyroben je z odolné gumy a polykarbonátu.

03_EF-PI950B_Back_pink_Standard_Online

K dispozici bude v provedení: růžová, modrá, zelená, bílá a tmavě modrá

Doporučená maloobchodní cena: 369 s DPH

Kožená kapsa

A i napočtvrté ve znamení ochrany – tentokrát se stylovou koženou kapsou, do které přístroj hravě zasunete a ochráníte před vnějšími vlivy. Pouzdro disponuje otvory pro mikrofon a reproduktor pro volání – i díky tomu telefon v kapse uslyšíte.

39349_EF-LI950B_Dynamic_Large

Doporučená maloobchodní cena: 1 199 Kč s DPH

Nabíjecí sada s baterií

Slabinou výkonných smartphonů je bezesporu výdrž na jedno nabití. I na to společnost Samsung myslela a uvádí nabíjecí sadu s baterií, která pomůže výdrž vašeho přístroje dramaticky prodloužit. Součástí je náhradní baterie se samostatným nabíjecím dokem.

01_EB-K600BEW_Lefr Perspective 10_white_Standard_Online

Doporučená maloobchodní cena: 979 Kč s DPH

Bezdrátové nabíjení

Nebaví vás stále hledat kabel a cpát jej při nabíjení do titěrné Micro USB zdířky telefonu? Již nemusíte! Samsung totiž začne nabízet také podložku pro bezdrátové nabíjení – položíte na ni telefon a nemusíte již nic řešit, přístroj začne hltat energii zcela automaticky.

01_EP-P100I_R Perspective 45_white_Standard_Online

K dispozici bude v provedení: bílá (podložka i kryt)

Doporučená maloobchodní cena: 1 439 Kč s DPH (podložka), 949 Kč (kryt)

Bezdrátový Game Pad

Spousta uživatelů využije velmi vysoký výkon modelu Galaxy S4 k hraní náročných her – to může výrazně zpříjemnit bezdrátový gamepad. Komunikace probíhá skrze Bluetooth, párování pak přes NFC, takže uživateli stačí vsunout přístroj do gamepadu a dále se o nic nestarat – jen hrát a hrát.

SamsingGalaxyS4pad1

Doporučená maloobchodní cena: 1 799 Kč s DPH

Osobní monitoring S Health

Nová vlajková loď je připravena také na monitorování vlastního těla, což ocení nejen uživatelé z řad sportovců. Díky aplikaci a novému příslušenství tak může každý sledovat například svůj tep, váhu, spálené kalorie, ušlou vzdálenost či spánkový rytmus.

S Health náramek

Stylový náramek s podporou S Health ocení zejména sportovci. Díky integrovanému tříosému akcelerometru dokáže náramek sledovat aktivitu uživatele (spálené kalorie, počet kroků, ušlou vzdálenost, spánkový rytmus). Náramek je vyroben z voděodolného pevného materiálu, což umožní nošení tohoto prvku vždy a všude bez obav.

naramek

Použití: náramek stačí zapnout (LED dioda zabliká), spustit aplikaci S-Health, v nabídce nastavení zvolit S Band a následně Sync (Synchronizovat) pro sledování dat v jednoduchém zobrazení na obrazovce Samsung GALAXY S4.

K dispozici bude v provedení: černá, modrá, růžová

Doporučená maloobchodní cena: 2 099 Kč s DPH

Body Scale – osobní váha

Patříte mezi uživatele, kteří často kontrolují svou hmotnost? Pak by vás mohla zajímat váha Body Scale, která se dokáže spárovat s vaším přístrojem Galaxy S4 a údaje zaznamenávat do telefonu. Váha může být spárována až se sedmi zařízeními.

acc_11

Použití: jednou stiskněte přední část váhy pro její aktivování, ve vašem zařízení zvolte Pairing Mode (Mód párování) a následně si na tři vteřiny na váhu stoupněte. Data budou automaticky odeslána do Samsung GALAXY S4.

Doporučená maloobchodní cena: 1 699 Kč s DPH

Měření srdečního tepu

Ideální příslušenství pro sportovce. Pokud vás přístroj doprovází při vaší sportovní aktivitě, je skvělou volbou měřič srdečního tepu, který se s telefonem domlouvá přes technologii Bluetooth a dokáže ihned prozradit aktuální tepovou frekvenci.

galaxy-s4-s-health-2

Doporučená maloobchodní cena: 1 699 Kč s DPH

Plánujete nákup Samsungu Galaxy S4? Zaujalo vás některé příslušenství? Používáte již nyní podobné? Podělte se s námi v komentářích.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)