TOPlist

Nakonec žádné ztráty! Samsung Galaxy S25 Ultra znovu dostane čtyři zadní foťáky, tvrdí důvěryhodný zdroj

Samsung Galaxy S24 Ultra
  • Samsung už připravuje vlajkovou řadu Galaxy S25
  • V centru spekulací je nejdražší model Galaxy S25 Ultra
  • Poslední dny se diskutuje o jeho zadních fotoaparátech

Společnost Samsung už intenzivně pracuje na příští generaci vlajkových smartphonů, která by se měla klasicky představit začátkem příštího roku. V posledních dnech se internetem prohnaly podivuhodné spekulace týkající se fotoaparátů Galaxy S25 Ultra, nejdražšího a současně nejvyhlíženějšího modelu z řady.

Uživatel @ISAQUES81 na sociální síti X uvedl, že Samsung Galaxy S25 Ultra tentokrát dorazí jen se třemi zadními fotoaparáty. Prohlásil, že jihokorejský výrobce elektroniky dal definitivně sbohem teleobjektivu s trojnásobným optickým zoomem, neboť je přesvědčen, že stejného přiblížení lze dosáhnout s primárním objektivem bez větších ztrát na kvalitě.

Tohle tvrzení však odmítá důvěryhodný insider Ice Universe, který pravidelně přináší kvalitní informace o dění uvnitř Samsungu. Prohlásil, že Samsung si nedovolí odstranit čtvrtý fotoaparát a trojnásobný teleobjektiv se namísto odebrání dočká upgradu. Více podrobností ale v současné době bohužel nemáme, tedy kromě toho, že úhlopříčka displeje Galaxy S25 Ultra zůstane na 6,8 palce.

Předpokládá se, že Samsung Galaxy S25 Ultra dorazí s procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4, v některých regionech by se pak zřejmě měla prodávat i varianta s Exynosem 2500 (dost pravděpodobně v takovém případě dorazí i do Česka). V minulosti jsme se také dozvěděli, že celá řada Galaxy S25 může projít designovou proměnou. Zda se k ní ale Samsung doopravdy uchýlí, zůstává nezodpovězenou otázkou.

Co očekáváte od telefonu Samsung Galaxy S25 Ultra?

Zdroje: X (1, 2, 3)

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)